Gelişmiş Teknoloji Sahibi Toshiba B-EXT1

Gelişmiş Teknoloji Sahibi Toshiba B-EXT1

Gelişmiş Teknoloji Sahibi Toshiba B-EXT1 Yüksek performans ve uygun fiyatları ile üretilen Toshiba barkod yazıcının gelişmiş teknolojiyle üretilen bu serisi, kullanıcılarına üstün memnuniyet garantisi sağlamaktadır. Yeşil teknoloji sistemiyle üretilerek doğanın korunmasına da ekstra bir katkı sağlamaktadır. Kullanan şirket ve firmaların memnuniyeti baz alınarak tasarlanmıştır. Toshiba b-ex4t1 serisi ile saniyede 14 inç baskı özelliğiyle diğer barkod yazıcılardan %40 hızlı bir şekilde çalışmaktadır. LCD ekran özelliği sayesinde işleri kolaylaştırarak, değiştirilebilen parçalara sahiptir.

Mükemmel Özellikler

Gelişmiş Teknoloji Sahibi Toshiba B-EXT1 Tasarımının beğenilmesinin yanı sıra dayanıklılığı arttırılarak uzun zaman kullanabilme özelliği sağlanmıştır. Piyasada bulunan diğer cihazlardan üst düzeyde olarak LAN adress görüntüleme, grafik sensörü, harici dosya saklama, termal yazıcı, DPI tespiti, otomatik konumlandırma RFID hafıza gibi özellikleriyle üretken yapısını göz önüne sermektedir. Toshiba ex4t1 bilinenlerin ötesine geçerek sunduğu özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ribon saver modüllü ve başarılı bir şekilde üretilmiş olan yazıcılar 1.000 doların altındaki en iyi barkod yazıcı olması özelliğine sahip olmuştur. 450 metrelik Ribon haznesi ile Ribon harcanmasını %90 oranına kadar azaltarak kullanıcılarının tasarruf edebilmesini sağlar.

Toshiba ex4t 1 modelinin en iyi özelliklerinden birisi ise 104 mm baskı genişliğine sahip olmasıdır. Baskı çözünürlüğü özellikleri 203/300/600 DPI olarak sunulmuştur. USB ve Ethernet gibi birçok bağlantı özelliği olması ve mevcut bağlantı aparatları ile kullanışlı ve tercih sebebi bir cihazdır. 26 Kg civarı ağırlığa ve siyah metal kasa   tasarımıyla Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Gelişmiş Teknoloji Sahibi Toshiba B-EXT1