Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcısının Özellikleri

Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcısının Özellikleri

Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcısının ÖzellikleriTOSHIBA diğer üretimlerinde olduğu gibi barkod yazıcılarda da hem kaliteli hem düşük maliyet özelliklerine sahip ürünleri müşterilerine sunan bir firmadır. TOSHİBA barkod yazıcı ürünlerinden biri olan B-FV4T masaüstü barkod yazıcı serisi iki yıl önce piyasaya sürülmüş ve kullanışlılığıyla ilgi görmüştür. TOSHİBA B-FV4T diğer barkod yazıcılarla karşılaştırıldığında belirli ölçüde tasarruf sağlamaktadır ve uzun vadede bu fark daha da belirgin hale gelmektedir. Rahat kullanımı ile ilk kez barkod yazıcısı kullanacaklar için bile basit ve kullanışlı bir ürün olacaktır. TOSHİBA FV4T etiket basımı için idealdir ve kullanıcısı için kaliteli deneyimler sunmaktadır. Şık tasarımı, kolay kullanımı, düşük enerji tüketimi, kalitesi, uygun fiyatı ve sağlamlığı bu ürünü, barkod yazıcısı ihtiyacı olanlar için aranan bir cihaz haline getirmektedir.Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcısının Özellikleri

B-FVT4, etiket rulosu ve ribon olmadan 2,4 kg ağırlığındadır ve taşıması kolaydır. Etiket yerleştirmek de gayet basit bir işlemdir ve cihaza zarar verme gibi bir durum söz konusu değildir.

En önemli özelliklerinden biri tüm bilinen barkod yazıcı dillerini desteklemesidir, böylece kullanıcılarına ekstra efor harcatmamaktadır. USB bellek desteği ve PC’den tasarım yapılıp basım yapma imkanı vardır.

Çözünürlük olarak 203 dpi ve 300 dpi seçeneklerini sunmaktadır, bir barkod yazıcısı için bu oldukça kaliteli bir etiket basımıdır. Baskı hızı 152mm / saniyedir. Hızlı bir şekilde sıra numarası, bilet, ürün etiketi vb. basımı yapmaktadır. Peel-off modülü de bulunmaktadır.

Kullanıcı seçeneğine göre tam kesim veya kısmi kesimli etiket alınabilmektedir.

B-FVT4’ün en dikkat çekici özelliklerinden biri 300 metre ribon kapasitesine sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde kendinden önceki serilerden olumlu yönde ayrılmaktadır.

Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcısının ÖzellikleriEn fazla 108 mm baskı genişliği sunan bu fonksiyonel ürün direkt termal (ribonsuz yazdırma) ve termal transfer (ribonlu yazdırma) olarak iki çeşit baskı seçeneği sunmaktadır. Böylece kısa süre kullanılacak etiketler için uzun süre kullanılacak olanlarla aynı enerjiyi harcamaya gerek kalmamakta ve enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

Perakende ve üretim sektöründe çok kullanılan B-FV4T, hastanelerde ve diğer sağlık kurumlarında sıra barkodu, posta ve kargo işlemlerinde, ulaşımda, turizmde ve eğlence sektöründe bilet etiketi almak için kullanılabilmektedir.