Renkli Etiket Yazıcılar

Renkli etiket yazıcıların kullanımı 2017’den itibaren hızla artmıştır. Bu artış renkli etiket yazıcılara ve kartuşlarına talebi iyice artırmıştır. İlk kullanıma çıktığı yıllarda bu yazıcıların da kartuşlarının da fiyatları oldukça yüksekti. Şimdi sık kullanılması ve kartuşa olan talebinin fazla olması sebebiyle fiyatlarda düşme gerçekleşmiştir. Artık herkesin ulaşabileceği hatta evlerde de kullanılacak konumdaki yazıcılar haline gelmiştir. Bu durum değerini düşürmemiş tam tersi iyice artırmıştır. Bu etiket yazıcıların normal kağıtlar üzerine baskı yapması ya da herhangi bir etiket üzerine baskı yapması mümkün değildir. Bu yazıcılar için özel injekt kağıt üretilmektedir. Bu yazıcıların ilk çıktığı yıllarda bu injekt kağıtlar ülkemizde kolay kolay üretilmeyip, yurt dışından temin edilmekteydi. Ancak şimdi nadir olsa da bulunmakla birlikte firmamızda düzenli olarak üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

 

RENKLİ ETİKET YAZICILAR NERELERDE KULLANILIR?

Renkli etiket yazıcılar pek çok alanda kullanılmaktadır. Üretim alanında en sık kullanılan bu yazıcılar, eczacılık, perakende, bilet şirketleri, sağlık hizmetleri, yiyecek ve ikram alanlarında sık olarak kullanılmaktadır. Artık birçok şirket de kendi etiketini kendi renkli yazıcısından almaktadır.

 

RENKLİ ETİKET YAZICILARI EDİNMENİN SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR?

Renkli etiket yazıcılar kullanıcılara pek çok fayda sağlamaktadır. İlk olarak baskı kalitesi ve dikkat çekiciliğini artırarak barkotlarınızın daha kaliteli görünüme kavuşmasını sağlıyor. Termal baskı sebebiyle karşılaşılabilecek çeşitli problemleri ortadan kaldırma özelliğine sahiptir. Matbaaya artık ihtiyaç duymazsınız. Özel barkotları, biletleri, isimlikleri kendi ihtiyacınız oldukça kendiniz üretebilirsiniz. Rahatlıkla kendi ihtiyacınızı karşılamanın mutluluğunu yaşarsınız. Stokta ürünün olmaması, matbaadan geç gelmesi, bozuk basım gibi aksaklıklardan kurtularak kendi işinizi kendiniz halledebilirsiniz. Kontrol sizin elinizde ve bunun rahatlığını her alanda hissedeceksiniz. En önemlisi yanlış basım yok. Vakit kaybı yok. Verimliliğinize verimlilik katmaya devam edersiniz. Tasarımlarınıza yine kendiniz bir şeyler katarak esnekliğinizi artırabilirsiniz. En önemlisi de hızınız artacak ve daha fazla kazanacaksınız.

 

FİRMAMIZDAKİ YAZICI ÇEŞİTLERİ HAKKINDA

Firma olarak elimizde üç çeşit renkli yazıcı bulunmaktadır. Bu yazıcılar haricinde her zaman üretip bastığımız etiketler olan özel injekt kağıtlar üretilmektedir. Sizlere biraz bunlardan bahsetmek istiyorum.

https://www.ribonsepeti.com/wp-content/uploads/2019/05/epson-colorworks-tm-c3500-fiyati.jpg

1.EPSON COLORWORK C3500 INJEKT

360 DPİ .360 DPİ baskı çözünürlüğü bulunmaktadır. Masaüstü etiket yazıcıdır. 4 adet kartuşu bulunmaktadır. Küçük çaplıdır.

2.EPSON C7500 INJEKT

Bir üst modeldir. Büyüklüğü fazladır. Çözünürlük oldukça yüksek ve fotoğraf kalitesindedir. Mürekkepten %30 daha fazla tasarruf sağlar. Son derece başarı sahibi olan bu baskı makinesini kurum sahiplerine şiddetle önermekteyiz.

3. VIP COLOR VP485:

Şirketlerin genel olarak kullandığı fırsat üründür. Oldukça düşük maliyet ve oldukça yüksek kalite ile sizlere hizmet sunmaktan geri durmayan VIP Color renkli etiket yazıcı ile yüksek performansı yakalarsınız. Fotoğraf kalitesi ve çözünürlük çok yüksektir. Genelde hava yolu şirketleri gibi büyük şirketler tarafından kullanılmakta olan bir üründür. Özel etiketleme yöntemi ile işinize esneklik ve kalite kazandırmaktadır. Etiketler üzerindeki resimler kullanılarak ürün konumu belirleme işlevi de vardır.