Orta Ölçekli Barkod Yazıcılar Arasında En Üstün Performans.

Teknoloji dâhisi intermec pm43 rakipler arasında en iyi ve üstün performansı sergilemektedir. Mükemmel ve çelik kasa tasarımı ile rakiplerini açık ara fark ile arkasına alan barkod yazıcı profesyonel ve üstün özellikler ile seri hizmet donanımına sahip olmaktadır.

Otomatik gösterge paneli ile olası arıza bildirimlerini erkenden ekranında belirleterek farklı bölgelerde sorun oluşmasına engel olmaktadır. En iyi tasarımlara hakim olarak herhangi bir kablo bağlantısı dışında da bağımsız olarak performans gösterebilmektedir. Çeşitli bağlantı ara yüzüne sahip olarak birçok alanda kolaylık sağlamaktadır. intermec pm 43 en iyi barkod yazıcılar arasında yer alarak üstün performans gösterme özelliğine sahip olmaktadır.

Yüksek performans özelliği ile birçok etikette kolaylıkla baskı özelliği:

Gerçek donanımlara sahip olarak birçok anlamda çözünürlük kolaylığı sağlamaktadır. Dokunmatik renkli ekran özelliği ile herhangi bir tecrübeye gerek kalmaksızın Türkçe konumlandırılan yazı desteği ile görev almaktadır.

– 203 dpi

– 300 dpi

– 400 dpi çözünürlük ve genişlik özelliği ile birçok alanda baskı çıkarabilme özeliğine sahip olmaktadır.

-Algılama kuvveti, çentik, kara leke ve gap olmaktadır.

Orta işlemcili olarak 25.4 mm çekirdek olmaktadır. Çoklu dil desteği ve en çok aranan özelliklerden biri olan web ara yüzüne sahip olmaktadır. Kablosuz bluetooth ve çoklu endüstriyel kablo özelliğine sahip olmaktadır. intermec barkod yazıcı alanında en büyük özelliklere sahip olarak hizmet vermektedir. intermec pm43c orta ölçekli barkod yazıcılar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olmaktadır.