Kaliteli Barkod Yazıcı

İster bireysel olarak istenirse de kurumsal açıdan kusursuz bir hizmet ve seri bir çalışma ile kaliteli barkod baskı hizmeti veren bu intermec pm43 yazıcı türü ile her hangi bir aksama olmadan. Kusursuz bir hizmet alınabilmektedir. Endüstriyel bir yazıcı olarak geçen ve orta ölçekli bir baskı imkânı sunan bu kaliteli yazıcı ile seri bir üretim sağlanabilmektedir. Her türlü üretim alanında geniş bir alan için aynı anda kullanım imkânı vermesi ile birlikte aynı zamanda birçok farklı firmanın depo alanlarında da kullanılabilmektedir.

Her türlü sisteme dahil edilebilmesi için seri portu ya da Ethernet bağlantı hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda bu tür ürünler adına en çok kullanılan kablosuz bağlantı fırsatları profesyonel bir hizmet bünyesi içerisinde her alanda bütün bir gün boyunca ve kesintisiz bir şekilde her hangi bir sorun çıkarmadan kullanımı sağlanabilmektedir. Bilindiği üzere her türlü firma için ürünlerinin tam zamanında çıkış yapması büyük bir önem arz etmektedir. Bunun için ise ürünleri çıkışını y da depolanması adına her türlü işleminin yapılması gerekmektedir. Bu yüzden her hangi bir ürün için kusursuz bir hizmet bünyesi içerisinde internet pm 43 yazıcı hizmeti ile kaliteli bir şekilde yüksek bir çözünürlük içerisinde her ürün adına ve seri olarak barkod çıkarılabilmektedir.

108 mm baskı genişliği fırsatı ve 300 mm/sn baskı hızı sayesinde bir gün içerisinde yapılan üretim, bu sayede çok daha seri bir üretim yapılma şansı bulunabilecektir. Genel anlamda 203 dpi baskı çözünürlüğü yapılabilmekteyken, aynı zamanda bu çözünürlük 300 ve 406 dpi seviyesine kadar da çıkarılarak kaliteli bir barkod baskı hizmeti alınabilmekteydi. Bu yüksek çözünürlük kalitesi ise seri bir şekilde bir gün içerisinde hesaplanmış olan tüm ürünler adına aynı kalite ile yapılabilmektedir. Elbette bu tür yazıcı çeşitleri için en önemli durumlardan biri de alınabilecek maksimum baskı uzunluğudur. Bu noktada 1200 mm ile 4800 mm arasında kaliteli ve yeteri kadar uzunlukta bir baskı hizmeti sağlanabilmektedir.

Tüm firmaların depo alanları ya da daha geniş çaplı birçok değişik firmanın çalışma sahaları adına bu kaliteli intermec pm43 hizmeti ile profesyonel bir hizmet alınabilmekte ve bu sayede her hangi bir iş aksamadan kusursuz bir biçimde tamamlanabilmektedir. Hiçbir zahmeti olmadan 1d barkod ve 2d kodlar ile kusursuz ve kaliteli bir hizmet alınabilmektedir. Aynı zamanda 128 mb flash memory ya da 1 compact flash slot hafıza ve bunun gibi daha birçok değişik özelliği ile internet pm 43 yazıcı bireysel ya da kurumsal bir hizmet bünyesinde profesyonel bir barkod çalışması sunmaktadır. Kablosuz ya da diğer bağlantı özellikleri ile de tüm teknik cihazlara kolay bir uyum sağlanabilmektedir. Bir gün içerisinde en net çözünürlük ile tüm ürünler adına barkod hizmeti verilmektedir.