İntermec Barkod Yazıcı – İntermec Pm43 Ve İntermec Pm43C

İntermec Barkod Yazıcı - İntermec Pm43 Ve İntermec Pm43C

PM barkod yazıcı serisinin en iyi ürünleri arasında yer alan intermec pm43c ve intermec pm43 pek çok yönden birbirleri ile benzerlik göstermektedir. İntermec pm43c ve intermec pm43’nin en önemli özellikleri ağa çok kolay bir şekilde dahil edilebilir özellikte olmalarıdır. Ayrıca her iki üründe orta ölçekli endüstriyel koşullarda kullanılmak amacıyla tasarlanıp geliştirilmiştir.

İster intermec pm43c olsun ister intermec pm43 her iki ürünün kullanımı deneyim ve uzmanlı gerektirmez. Tecrübesiz kişilerce bile kolaylıkla kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. İntermec barkod yazıcı markası denilince öne çıkan ürünler arasında yer alan modeller olarak karşımıza çıkmaktadırlar. İyi bir intermec barkod yazıcı almaktan yana tercihini kullanmak isteyenler için son derece mükemmel niteliklere sahip olan seçenekler arasında yer alırlar. İntermec barkod yazıcı başlı başına her modeli ile kullanıcılarının büyük beğenisini toplayan bir marka olarak öne çıkmaktadır.

İntermec Barkod Yazıcı - İntermec Pm43 Ve İntermec Pm43C

 İntermec PM43 Barkod Yazıcının Özellikleri Nelerdir?

           İntermec PM43 barkod yazıcı modelinin en dikkat çekici özellikleri arasında direkt termal ve termal transfer uygulamaları yer alır. Sonrasında ise kullanılan barkod yazıcı kafasının özelliğine göre değişiklik gösteren ve saniyede 300 mm’e kadar çıkabilen hızı bu modeli sınıfının lideri konumuna taşımaktadır. Yine baskı kafasının özelliğine göre farklılık gösteren 203 dpi ve 406dpi arasında değişen çözünürlük seçenekleri sayesinde mükemmel bir baskı kalitesi sunmaktadır. Kâğıt, karton ve benzeri nitelikteki her türlü sarf malzeme üzerine mükemmel bir kalitede baskı yapılabilmesine olanak sunmaktadır. Baskı genişliği barkod yazıcıda tercih edilen kafa özelliğine göre 203 dpi ile 406 dpi’a kadar ulaşabilmektedir. Cihaz kablosuz olarak ağa dahil edilebilme seçeneklerinin yanı sıra ethernet ve seri port ile de dahil edilebilir bir yapı sergilemektedir. İçinde ribon sarf malzemesi olmadan sadece 15.82 kilo ağırlığındadır.

İntermec Barkod Yazıcı - İntermec Pm43 Ve İntermec Pm43C

İntermec PM43 Kullanım Alanları ve Kullanıcısının Sahip Odluğu Avantajlar

Hastaneden üretime, endüstriden ticarete her türlü olta ölçekli alanda kullanılabilir bir özellik taşıyan İntermec PM43 model barkod yazıcı bünyesinde topladığı mükemmel özellikler sayesinde kullanıcılarının büyük beğenisi toplamayı başarmış durumdadır. İntermec pm 43 model barkod yazıcı saniyede 300 mm hıza erişebilmesi ile her türlü yüksek hacim gerektiren uygulamalarda mükemmel bir performans sergilemektedir. İntermec pm 43 modelinin en önemli avantajlarından biri de mevcut sistem de herhangi bir değişikliğe ihtiyaç olmaksızın her türlü uygulamaya uyum sağlayabilmesidir. İntermec pm 43 barkod yazıcının bakımı ve de temizliğinin son derece kolay olması da en önemli avantajları arasında yerini almaktadır.