Honeywell Barkod Yazıcı Pc42T Hakkında Bilgi

Yüksek kalitede bir barkod yazıcı olma özelliğine sahip olan honeywell barkod yazıcı yeni bir modeli olan Honeywell pc42t modeli ile göz dolduruyor. Honeywell pc 42t barkod öne çıkan en önemli özelliklerinden birisi ise 300 metrelik ribon kapasitesine sahip oluyor olması ile birlikte Ethernet bağlantısının bulunmasıdır. Sahip olduğu ve oldukça geniş olan ribon kapasitesi, barkod yazıcıyı ergonomik kılmaktadır. 1 saniyelik süreç içerisinde 10 cm baskı hızının söz konusu olması cihazı son derece cazip kılan öne çıkan özellikleri arasında yerini almaktadır. Yeni nesil ve üstün kalitede bir barkod baskısı yapabilecek kapasitedeki honeywell pc42t barkod yazıcı kullanıcısına büyük avantajlar sağlamaktadır.

 Cihazın Sahip Olduğu Teknik Özellikler Nelerdir?

Honeywell pc42t barkod yazıcının termal transfer ve direkt termal transfer baskı yapabilme özelliği bulunuyor. Baskı çözünürlüğü 203 dpi’dır. Sahip olduğu baskı genişliği kapasitesi ise 104 mm’dir. Cihazın saniyedeki maksimum seviyedeki baskı hızı 1022 mm’dir. 64 MB flash belleği bulunmakla birlikte ayrıca 64 MB SDRAM barındırmaktadır. Cihazın ağa entegre edilmesinin sağlanması için Ethernet bağlantısı, USB bağlantısı ve Seri port bağlantısı seçenekleri mevcuttur. Sahip olduğu 300 m ribon kapasitesi ile kullanıcısı için son derece ekonomik bir yapı barındırmaktadır. Ürünün sahip olduğu boyut ölçüleri ise 297 mm X 226 mm X 177 mm olup ağırlığı yalnızca 2,5 kilo kadardır.

 Cihazın kullanıcısına Sağlamış Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Cihazın en önemli avantajlarından biri olarak 300 m ribon haznesinin mevcut olmasının ve bu nedenle kullanıcısı için oldukça ekonomik bir kullanım sağladığını söylemek mümkün olmaktadır. Ayrıca ribonlu ya da ribonsuz olarak kullanılabilir olması da oldukça önemlidir. Çünkü ribonlu kullanım ribonsuz kullanıma kıyasla daha pahalı bir baskı işlemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak ihtiyaç halinde ribonlu olarak da kullanılabilir olması bakımından her ihtiyacı karşılayabilir bir kapasitesinin söz konusu olması Honeywell pc42t barkod yazıcı kullanıcıları için oldukça önemli bir avantajdır. 203 dpi özelliği ile yüksek çözünürlüklü baskı alımı sağlar. Seri port, Ethernet ve USB olarak üç farklı bağlantı tipi bulunuyor olması da sunduğu avantajlar arasında sayılabilmektedir. Cihazın kullanıcısı için sağladığı diğer en önemli ve göz ardı edilemeyecek nitelikteki avantaj ise çok geniş bir barkod türünü destekliyor olmasıdır.

 Cihazın Desteklediği Barkodlar

EAN-8, Aztec, Micro PDF417, Code 16K, Postnet, QR-Code, MaxiCode, Code 49, Data Matrix, Planet, Dot Code, Plessey, EAN- 13, EAN, UCC 128, Grid Matrix, HIBC 39, HIBC 128, MSI (modifiye Plessey), PDF417, RSS-14 (barkod çeşitleri) dahil olmak üzere, belli başlı tüm 1D ve 2D sembolojilerini destekliyor olması cihazı son derece cazip kılmakta olan özellikleri arasında yerini almaktadır. Bu özelliği sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece ideal bir kullanım sunmakta olan bir cihaz niteliği taşımaktadır.