Honeywell Barkod Yazıcı İle Pratik Çözümler

Honeywell Barkod Yazıcı İle Pratik Çözümler

Barkod kullanımı, artık günlük hayatın her alanında mevcut. Bu barkodları elde etmek için de, kaliteli bir barkod yazıcısına sahip olmak şart. Günümüzde, her geçen gün kalitesi daha da yükselen barkod yazıcılar üretiliyor. Bu yazıcılar arasında en çok ilgi gören ürün honeywell barkod yazıcı. Bu ürün başarılı bir çizgiye sahip ve oldukça basit bir kullanım sunuyor.

Üstün Performans

Honeywell pc42t 300 metrelik bir ribon kapasitesine sahiptir. Önemli bir baskı tekniği olan ribon, yazıların daha kaliteli görünmesine ve mürekkebin dağılmadan kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Bu yazıcıda bulunan üstün ribon tekniği sayesinde, başarılı baskılar yaratmak mümkündür. Bir hayli yüksek bir ribon seviyesine sahip olan ürün, bu özelliği ile ekonomik bir kullanıma imkân sunmaktadır.

Üründe bulunan ethernet bağlantısı, kullanımı için ekstra bir avantaj oluşturmaktadır. Ethernet bağlantısı haricinde ürün USB bağlanarak da kullanıma uygundur. Ürünün hızı saniyede 10 cm olarak ayarlanmıştır. Bu hız, barkod yazıcılar için mükemmel bir hız anlamına gelmektedir. Bu sayede işlerinizi çok daha kolay halletmeniz ve kısa sürede daha fazla baskı yapmanız söz konusudur.

Mükemmel Baskı Tekniği

Honeywell Barkod Yazıcı İle Pratik Çözümler sahip olduğu özelliklerle, ribonsuz yani direk termal baskı veya ribonlu yazdırma yani termal transfer olarak kullanıma uygundur. 203 Dpi çözünürlük seviyesine sahip olan bu yazıcı ile kusursuz barkodlar elde etmeniz hedeflenmektedir. Bu yazıcı ile elde edeceğiniz barkodların genişliği, 10 mm’ den başlayarak, 110 mm’ ye kadar yükselebilmektedir. Bu aralıktaki herhangi bir boyuttaki barkodu rahatlıkla bastırabilirsiniz.

Ürünün hafıza kapasitesi de bir hayli geniştir. Buna göre 64 MB Flash boyutundaki bir hafıza kulanım alanı içermektedir. Bu yazıcı ile birçok çeşitte barkod üretebilirsiniz. Ayrıca 1D ve 2D sembolojileri ürün tarafından desteklenmektedir. Bu ürünle işlem yapmak çok basittir. Hatta ürünün kâğıt rulosunu ve gerekli ekipmanlarını değiştirmek de oldukça kolaydır. Çünkü ürünün tasarımı, kullanıcının işini kolaylaştıracak biçimde yapılmıştır. Ürünün kurulumu da aynı şekilde kolaydır. Birkaç dakika içerisinde kurulumu gerçekleştirebilir ve hemen barkod üretme işlemine başlayabilirsiniz. Çalışırken sessiz olması da, ayrı bir avantaj sağlamaktadır.