Geleceğin Renkli Etiket Yazıcısı Epson C3500

Geleceğin Renkli Etiket Yazıcısı Epson C3500

Geleceğin renkli etiket yazıcısı Epson C3500 kullanıcıları çok çeşitli sayıda etikete baskı yapabilme, baskı yaptığı etiket başına daha az maliyet imkanından yararlanama olanağına sahiptir. Son derece hızlı ve de en yüksek kalitede renkli etiket baskısı yapabilen bir ürün olarak tasarlanmış ve kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Cihazın Öne Çıkan Teknik Ve Genel ÖzellikleriGeleceğin Renkli Etiket Yazıcısı Epson C3500  

Renkli etiket yazıcının kullanmakta olduğu baskı yöntemi :Seri ink jet yazıcı teknolojisi.

Kullandığı Renkler : Macenta, Sarı, Cyan, Siyah

Ürünün Nozül Konfigürasyonu :Renk başına 360 nozül

Kullanmakta olduğu mevcut Mürekkep teknolojisi :DURABrite™ Ultra

Kategori :Masaüstü renkli etiket yazıcısı kategorisinde yer alıyor.

Baskı Genişliği : Mak. 104 mm

Baskı Hızı : Mak. saniyede 103 milimetre geçişte 360 x 360

Eriştiği En Yüksek Baskı Çözünürlüğü :720 x 360 İnç başına nokta

Desteklediği Formatlar :Rulo (4″ dış çap), Katlanmış kağıt

Genişlik :Min 30 milimetre, Max 112 milimetre.

Desteklenen Kağıt Tipi :Sürekli etiket, Kalıp kesim etiketi, Sürekli kağıt, Siyah işaret etiketi, Siyah işaret kağıdı,

Desteklenen Bağlantı tipleri :USB 2.0 Tip B, Ethernet

Otomatik kesici : Mevcut Cihaz İle Birlikte gelir.

Besleme voltajı :100 ~ 240 V, 50 ~ 60 Hz

Güç Kaynağı :Harici

Bekleme modundayken güç tüketimi : Appx. 3 W, Printing: Appx. 30 W

Güvenilirlik Düzeyi : MCBF: 9.800.000 baskı genişliği , MTBF: 88.000 Saat

Ürünün boyutları :310‎ x 283 x 261 mm

Sıcaklık / nemStorage : -20~ 60 °C ( 5~ 85 % RH), Printing: 10~ 35 °C ( 20~ 80 % RH)

Etiket yazıcının kendi ağırlığı :12 kg

Geleceğin Renkli Etiket Yazıcısı Epson C3500

Ürün Hakkında Genel Bilgilendirme

Kaliteli bir etiket yazıcı markası olan Epson C3500 modeli ile renkli bir etiket yazıcı ürünüyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 2 ya da 3 yıl gibi kısa bir süre içerisinde günümüzde kullanımı söz konusu olan bilindik etiket yazıcılarının büyük ölçüde yerini alması beklenmektedir. Mükemmel ölçüde renkli baskı kalitesine sahip durumda olan bu cihaz, özellikle de butik üretim gerçekleştirmekte olan kurumlar için harikulade çözüm üretmektedir. C3500 model renkli etiket yazıcılardan baskı alınabilmesi için ise ülkemizde şimdilik mevcut olmayan özel olarak geliştirilmiş olan ink jet kağıt kullanılmaktadır.

Geleceğin Renkli Etiket Yazıcısı Epson C3500

Ancak bu cihazı kullanmakta olan müşterileri için ink jet kağıt temini yapan 3- 4 firmanın varlığı söz konusudur. Bu firmalar vasıtası ile herhangi bir sorunla karşılaşmadan cihazınızdan baskı alabilirsiniz. Bu cihaz 4 kartuş kullanmakta olup bu kartuşların her biri farklı renktedir. Mükemmel bir biçimde tasarlanmış olan C3500 renkli yazıcıda yalnızca bitmiş olan renkteki mürekkebin kartuşunu değiştirmek mümkün olmaktadır. Böylece kartuş ve mürekkep kullanımında tasarruf sağlanabilmekte ve bu durum da baskı maliyetlerine olumlu bir yansıma yapabilmektedir.

C3500 model renkli etiket yazıcılarda plastik ve kağıt bazlı olmak üzere iki farklı özellikte etiket kullanılabilmektedir. Piyasada yeni olan C3500 etiket yazıcının şimdilik baskı maliyetleri bir miktar yüksek durumda olabilmektedir.

Maliyetler ile ilgili olarak çok detaylı bir bilgi ve pdf dosyasına panetiket.com adresi üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilir ve en doğru şekilde bir fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte etiket yazıcılar da hızlı bir gelişim süreci yaşarlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çağın gereksinimine en uygun nitelikleri barındıran etiket yazıcılar kullanıcılarına mükemmel çözümler sunar niteliklerle donatılırlar. Gelişmiş teknolojisiyle birlikte kullanıcılarına mümkün olan en mükemmel kullanım olanaklarını sunan yazıcılardan birisi olan Epson C3500 renkli etiket yazıcı ile bilet üzerine, kimlik kartları üzerine ya da ürün ambalajları üzerine baskı kalitesi maksimum düzeyde yüksek olan baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Gelecekteki en popüler renkli etiket yazıcı Epson C3500’e sahip olmanın şimdi tam sırası.