Datamax H-4212 X Barkod Yazıcı Teknik Özellikleri

Datamax-H-4212Yoğun baskı gerektiren ortamlarda kullanılmak amacıyla tasarlanan Datamax H-4212 X barkod yazıcı endüstriyel barkod yazıcılar sınıfının bir üyesi olarak hizmet vermektedir. Orlu şartlardan alnının akıyla çıkan Datamax H-4212 X endüstriyel barkod yazıcı, sahip olduğu metal kasa ile toz, kir vs. gibi zorlu depo ve üretim şartlarında sorunsuz bir şekilde kullanılması amacıyla üretilmiştir ve yapılan testler sonucunda bu şartlara dayanıklı olduğu belirlenmiştir. Sahip olduğu koruyucu metal kasa ise uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde bu barkod yazıcıyı kullanabilirsiniz.

Ribonlu ve ribonsuz olarak baskı alabilen Datamax H-4212 X barkod yazıcı 203 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir. Baskı alabileceği maksimum genişlik 104 milimetre olan yazıcının, kolaylıkla ayarlanabilen sensörleri sayesinde etiket ve ribon konumu hassas bir şekilde algılanır ve hatasız baskı olanağı sağlar. Aynı zamanda bu endüstriyel barkod yazıcı 600 metrelik ribon kullanma imkanı sağladığından kesintisiz olarak baskı alma imkanı sağlar, vaktinizden tasarruf ettirir.

Paralel ve Seri port, Ethernet ve USB 2.0 bağlantı tipleriyle esnek bağlantı imkanı sunan  Datamax H-4212 X etiket yazıcının 8 MB belleği bulunmaktadır. Arzunuza göre bu hafızayı artırma imkanınız da bulunmaktadır.  Yazıcının sarf malzeme konmadan öncek ağırlığı 21.1 kilogramdır.