Datalogic Skorpio

Datalogic Skorpio

El terminali sektörünün dev markalarından biri olan Datalogic, iç ve dış pek çok özel donanıma sahip yeni bir modeli daha sektörün hizmetine sundu. Datalaogic Skorpio, seri ve güvenilir veri depolama ve barkod okuma sistemleri içinde en opsiyonel mobil bilgisayar modellerinden biridir.

Datalogic Skorpio ÇeşitleriDatalogic Skorpio, genellikle ürüb depolama alanlarında ve perakende satış yapan market, süpermarket vb. Yerlerde kullanımı sıklıkla tercih edilen bir üründür. Tek okumada saniyede maksimum 60 barkod okuma performansı ile kullanıcıya hız ve zaman kazandıran bir yapıya sahiptir. Tabanca şeklinde kullanılabilmesi, ergonomik ve kolay kullanımını desteklemektedir. Ayrıca sahip olduğu renkli LCD ekran teknolojisi de veri tanımlama ve depolamada odukça yararlıdır. Intel XScale PXA270 (312/520 Mhz) işlemcili ve Microsoft Windows CE5.0 işletim sistemli gelişmiş iç donanıma sahip bir modeldir. Datalogic Skorpio, 41.5 cm derinliğe kadar barkod okuma özelliği ile opsiyonel kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dış donanımda, numerik, alfa numerik ve tamamen alfa numerik klavye seçeneklerinden herhangi birini tercih etme seçeneği sunularak teslimi yapılmaktadır. Ürün kendine güvenen donanımı ve geniş hafızası ile en çok tercih edilen el terminali modellerindne biridir.

Ayrıca USB ve RS232 bağlantı ağına sahiptir. Datalogic Skorpio -10 C ve 50 C sıcaklık koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.

One thought on “Datalogic Skorpio”

  1. etkileyici bir tasarımı var el ile kavrama noktasında küçük elle kavrama konusunda sıkıntı yaşabilirsiniz ama normal kullanım açısından güzel bir alet çok abartılmaması gereken ama sektöründe iyi duruyor

Bir cevap yazın