Datalogic D432 Barkod Okuyucu

Datalogic D432 Barkod Okuyucu

Datalogic D432 karekod barkod okuyucu olarak tanımlanan ve piyasada en çok tercih edilen barkod okuyucu modeliDatalogic D432 Barkod Okuyucu olan 2 boyutlu barkod(karekod) okuyabilen Datalogic Gryphon D432 barkod okuyucu modelidir.

Çizgili barkodları okuyabilme ve tanımlı karekod modellerini ayrıca posta kodlarını da okuyabilme öz elliğine sahip olan D432 modeli diğer alternatif cihazlara göre avantajlı yapıya sahiptir.

Datalogic D432 modeli olan OCR(Optical Character Recognition) Optik karakter tanımlama olarak tanımlanabilen kitap veya belgeleri Word, Excel, Not defteri gibi uygulamalara aktarmaktadır. Ayrıca imaj,görsel tabanlı imza yakalama özelliği ile ekranlardan barkod okuma işlemi de yapılmaktadır.

Yeşil ışık teknolojisi barkod  okuma ile barkodu doğru şekilde okuduğu bilgisi vermektedir. USB, RS232 ve klavye üzerinden giriş noktası oluşturularak bu bağlantı türlerine sahiptir. 5 volt enerji ile çalışan bu cihazımız her alanda Datalogic D432 Barkod Okuyucuaktif olan fazla güç harcamadan rahatlıkla çalışmaktadır. Performansını daha çok enerji ile değil kendisi alması gereken enerji ileen iyi tasarufu sağlamaktadır. Datalogic Gryphon D432 2D cihazımız 5 yıl garantili olup uzun bir zaman diliminde yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

2 boyutlu görsel okuma teknolojisi ile D432 okuma mesafesi 35 milimetre ile en uzun mesafesi 225 milimetredir. Marketlerde görmüş olduğumuz barkod okuma cihazları gibi ışıklı ve sesli olarak bizlere barkod durumunu bildirim olarak iletmektedir.Kablolu bağlantı sağlanan Datalogic D432 cihazımız dayanıklı yapıya sahip ve 150 santimetre yükseklikten aşağı düşmelere dayanıklı olup cihaz ağırlığı 198 gram olmakla beraber kullanım şekli oldukça rahattır.

0 dereceden +50 dereceye kadar ısı ortamında çalışabilen cihazımız boyutları 179 x 81 x 98 milimetre olarak üretilmektedir.