CİTİZEN CL S700 BARKOD YAZICI

Citizen CL S700 Barkod Yazıcı

Citizen CL S700 barkod yazıcı ürünü direkt termal ve termal transfer baskı yönetimlerinin ikisini de kullanıcılarına sağlayarak bu alanda kullanıcılarına farklı çeşitlilikteki etiket basımına olanak tanımaktadır.

Endüstriyel barkod yazıcı ürünü olan bu cihaz 250 mm / sn yazdırma hızı imkânını kullanıcısına tanımakta ve bu sayede yapılması acil olan basım işlemlerinde üst nokta bir hız sağlayarak hem zamanı en iyi şekilde kullanmayı sağlamakta hem de işlemlerin verimliliği konusunda maksimum performans sağlamaktadır.

CİTİZEN CL S700


Dayanıklılık ve kullanımında yaşanılan kolaylıkla da ön plana çıkmakta olan bu barkod yazıcı dışarıdan görebileceği Citizen CL S700 Barkod Yazıcıdarbe ve olumsuz etkenlere karşı en iyi derece de koruma sağlayarak iç aksamlarını dış tehlikelere karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Ön yüzünde bulundurmakta olduğu arkadan aydınlatmalı LCD ekranı ile basım işlemlerinin daha hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanmasını sağlayarak kullanıcısına verimlilik anlamında üst düzey hizmet sunmaktadır.

812 mm baskı uzunluğuna ulaşabilmekte olan CL S700 barkod yazıcı ürünü, standart bağlantı tiplerinin yanı sıra kullanıcısına LAN, paralel ve Wifi imkânlarını da isteğe bağlı olarak tercihler arasında bulundurmakta olan bir cihaz olmuştur. 13,3 kğ net ağırlığı ile tasarım olarak ağır bir yapıya sahip olsa da 4 MB Flash ROM ve 16 MB RAM gibi geniş hafızası ile birçok küçük boyuta ve büyük boyuta sahip olan verileri güvenli bir şekilde belleğinde saklayabilmektedir. Verimlilik ve performans anlamında birçok iş sektöründe güvenle kullanılmaya uygun bir barkod yazıcı modelleri arasında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın